Jamalex - sponsor Miasto Leszno - sponsor
Leszczyńska drużyna koszykówki

Terminarz

1 kolejka 23.09.2017

Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Sokół Łańcut
Polfarmex Kutno -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Prudnik -- : -- SKK Siedlce
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- KK Warszawa
Spójnia Stargard -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Siarka Tarnobrzeg -- : -- GKS Tychy 23.09.2017 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Biofarm Basket Poznań
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno

2 kolejka 30.09.2017 - 01.10.2017

SKK Siedlce -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Spójnia Stargard
Sokół Łańcut -- : -- KK Warszawa
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
GKS Tychy -- : -- Pogoń Prudnik
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Polfarmex Kutno

3 kolejka 07.10.2017

KK Warszawa -- : -- WKS Śląsk Wrocław
KSK Noteć Inowrocław -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Biofarm Basket Poznań -- : -- SKK Siedlce
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Pogoń Prudnik -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
Spójnia Stargard -- : -- Sokół Łańcut
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- GKS Tychy

4 kolejka 14.10.2017

R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Sokół Łańcut -- : -- KSK Noteć Inowrocław
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Spójnia Stargard
KK Warszawa -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Polfarmex Kutno -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
GKS Tychy -- : -- Biofarm Basket Poznań
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Pogoń Prudnik

5 kolejka 18.10.2017

KK Warszawa -- : -- Polfarmex Kutno
Spójnia Stargard -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
KSK Noteć Inowrocław -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Sokół Łańcut
Biofarm Basket Poznań -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
SKK Siedlce -- : -- GKS Tychy 18.10.2017
Pogoń Prudnik -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków

6 kolejka 22.10.2017

R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- KK Warszawa
Pogoń Prudnik -- : -- Sokół Łańcut
Polfarmex Kutno -- : -- Spójnia Stargard
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- SKK Siedlce
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Biofarm Basket Poznań

7 kolejka 28.10.2017

Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Sokół Łańcut
Spójnia Stargard -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Polfarmex Kutno
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Biofarm Basket Poznań -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
SKK Siedlce -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Pogoń Prudnik -- : -- WKS Śląsk Wrocław
GKS Tychy -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno

8 kolejka 04.11.2017

R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- SKK Siedlce
Sokół Łańcut -- : -- Biofarm Basket Poznań
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Pogoń Prudnik
KK Warszawa -- : -- Spójnia Stargard
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Polfarmex Kutno -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- GKS Tychy

9 kolejka 08.11.2017

KSK Noteć Inowrocław -- : -- KK Warszawa
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Biofarm Basket Poznań -- : -- WKS Śląsk Wrocław
SKK Siedlce -- : -- Sokół Łańcut
Pogoń Prudnik -- : -- Polfarmex Kutno
GKS Tychy -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz

10 kolejka 11.11.2017

Sokół Łańcut -- : -- GKS Tychy
WKS Śląsk Wrocław -- : -- SKK Siedlce
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Biofarm Basket Poznań
KK Warszawa -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Spójnia Stargard -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Pogoń Prudnik
Polfarmex Kutno -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków

11 kolejka 18.11.2017 - 19.11.2017

Siarka Tarnobrzeg -- : -- Spójnia Stargard
Biofarm Basket Poznań -- : -- Polfarmex Kutno
SKK Siedlce -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Pogoń Prudnik -- : -- KK Warszawa
GKS Tychy -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Sokół Łańcut
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków

12 kolejka 25.11.2017

Sokół Łańcut -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
KK Warszawa -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Spójnia Stargard -- : -- Pogoń Prudnik
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Biofarm Basket Poznań
Polfarmex Kutno -- : -- SKK Siedlce
GKS Tychy -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz

13 kolejka 02.12.2017

Biofarm Basket Poznań -- : -- KK Warszawa
SKK Siedlce -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Sokół Łańcut
Pogoń Prudnik -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Spójnia Stargard
GKS Tychy -- : -- Polfarmex Kutno
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- WKS Śląsk Wrocław

14 kolejka 06.12.2017

WKS Śląsk Wrocław -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
KK Warszawa -- : -- SKK Siedlce
Spójnia Stargard -- : -- Biofarm Basket Poznań
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Pogoń Prudnik
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- GKS Tychy
Polfarmex Kutno -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno

15 kolejka 09.12.2017 - 10.12.2017

Biofarm Basket Poznań -- : -- KSK Noteć Inowrocław
SKK Siedlce -- : -- Spójnia Stargard
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Sokół Łańcut -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Siarka Tarnobrzeg
GKS Tychy -- : -- KK Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Polfarmex Kutno

16 kolejka 16.12.2017

Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Sokół Łańcut
KK Warszawa -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
Spójnia Stargard -- : -- GKS Tychy
KSK Noteć Inowrocław -- : -- SKK Siedlce
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Biofarm Basket Poznań
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Polfarmex Kutno -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Pogoń Prudnik -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg

17 kolejka 21-23.12.2017

Biofarm Basket Poznań -- : -- Pogoń Prudnik
SKK Siedlce -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- KK Warszawa
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Sokół Łańcut -- : -- Polfarmex Kutno
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
GKS Tychy -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Spójnia Stargard ( 21.12.2017 czwartek 20.00 )

18 kolejka 06.01.2018

WKS Śląsk Wrocław -- : -- Polfarmex Kutno
Sokół Łańcut -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
KK Warszawa -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
SKK Siedlce -- : -- Pogoń Prudnik
Biofarm Basket Poznań -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Spójnia Stargard
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- KSK Noteć Inowrocław
GKS Tychy -- : -- Siarka Tarnobrzeg

19 kolejka 13.01.2018

Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- SKK Siedlce
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Spójnia Stargard -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
KK Warszawa -- : -- Sokół Łańcut
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Prudnik -- : -- GKS Tychy
Polfarmex Kutno -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz

20 kolejka 20.01.2018

Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
WKS Śląsk Wrocław -- : -- KK Warszawa
Sokół Łańcut -- : -- Spójnia Stargard
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- KSK Noteć Inowrocław
SKK Siedlce -- : -- Biofarm Basket Poznań
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Pogoń Prudnik
GKS Tychy -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg

21 kolejka 27.01.2018

Biofarm Basket Poznań -- : -- GKS Tychy
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
Siarka Tarnobrzeg -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Sokół Łańcut
Spójnia Stargard -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- KK Warszawa
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Polfarmex Kutno
Pogoń Prudnik -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków

22 kolejka 31.01.2018

Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Spójnia Stargard
WKS Śląsk Wrocław -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Sokół Łańcut -- : -- Siarka Tarnobrzeg
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Pogoń Prudnik
Polfarmex Kutno -- : -- KK Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Biofarm Basket Poznań
GKS Tychy -- : -- SKK Siedlce
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg

23 kolejka 03.02.2018

SKK Siedlce -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
Biofarm Basket Poznań -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Sokół Łańcut -- : -- Pogoń Prudnik
Siarka Tarnobrzeg -- : -- WKS Śląsk Wrocław
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard -- : -- Polfarmex Kutno
KK Warszawa -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko

24 kolejka 10.02.2018

Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Siarka Tarnobrzeg
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Pogoń Prudnik
Sokół Łańcut -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Biofarm Basket Poznań
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Spójnia Stargard
Polfarmex Kutno -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- SKK Siedlce
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- GKS Tychy

25 kolejka 17.02.2018

SKK Siedlce -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Biofarm Basket Poznań -- : -- Sokół Łańcut
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Polfarmex Kutno
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Spójnia Stargard -- : -- KK Warszawa
Pogoń Prudnik -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
GKS Tychy -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków

26 kolejka 21.02.2018

KK Warszawa -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Biofarm Basket Poznań
Sokół Łańcut -- : -- SKK Siedlce
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- GKS Tychy
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Polfarmex Kutno -- : -- Pogoń Prudnik
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno

27 kolejka 24.02.2018

R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
SKK Siedlce -- : -- WKS Śląsk Wrocław
Biofarm Basket Poznań -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Polfarmex Kutno
Siarka Tarnobrzeg -- : -- KK Warszawa
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Spójnia Stargard
Pogoń Prudnik -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
GKS Tychy -- : -- Sokół Łańcut

28 kolejka 03.03.2018

Spójnia Stargard -- : -- Siarka Tarnobrzeg
KK Warszawa -- : -- Pogoń Prudnik
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- SKK Siedlce
WKS Śląsk Wrocław -- : -- GKS Tychy
Sokół Łańcut -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
Polfarmex Kutno -- : -- Biofarm Basket Poznań

29 kolejka 10.03.2018

Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- GKS Tychy
SKK Siedlce -- : -- Polfarmex Kutno
Biofarm Basket Poznań -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- KK Warszawa
Siarka Tarnobrzeg -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Pogoń Prudnik -- : -- Spójnia Stargard
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Sokół Łańcut
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- WKS Śląsk Wrocław

30 kolejka 17.03.2018

KSK Noteć Inowrocław -- : -- Pogoń Prudnik
Spójnia Stargard -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
KK Warszawa -- : -- Biofarm Basket Poznań
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Sokół Łańcut -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- SKK Siedlce
Polfarmex Kutno -- : -- GKS Tychy

31 kolejka 21.03.2018

R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- WKS Śląsk Wrocław
SKK Siedlce -- : -- KK Warszawa
Biofarm Basket Poznań -- : -- Spójnia Stargard
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Pogoń Prudnik -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Polfarmex Kutno
GKS Tychy -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz

32 kolejka 24.03.2018

Siarka Tarnobrzeg -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Biofarm Basket Poznań
Spójnia Stargard -- : -- SKK Siedlce
KK Warszawa -- : -- GKS Tychy
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Sokół Łańcut
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
Polfarmex Kutno -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków

33 kolejka 31.03.2018

Sokół Łańcut -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz
R8 Basket AZS Politechnika Kraków -- : -- Polfarmex Kutno
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko
SKK Siedlce -- : -- KSK Noteć Inowrocław
Biofarm Basket Poznań -- : -- Siarka Tarnobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Pogoń Prudnik
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- KK Warszawa
GKS Tychy -- : -- Spójnia Stargard

34 kolejka 08.04.2018

Pogoń Prudnik -- : -- Biofarm Basket Poznań
Siarka Tarnobrzeg -- : -- SKK Siedlce
KSK Noteć Inowrocław -- : -- GKS Tychy
Spójnia Stargard -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno
KK Warszawa -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- R8 Basket AZS Politechnika Kraków
Polfarmex Kutno -- : -- Sokół Łańcut
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- WKS Śląsk Wrocław



Zawodnicy Jamalex Polonia Leszno
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X